Moje Lekarna
Nejlepší Online Lékárna
Český Telefon:
Mezinárodní Telefon:
Váš košík
Kč 0.00

Koupit Kamagra Oral Jelly 100 mg

4.4

Co je to Kamagra Oral Jelly

Kamagra Oral Jelly 100 mg patří do skupiny léků na podporu erekce. Je to vlastně mladší sourozenec původní modré tablety Viagry, se kterou má dokonce podobné složení. Hlavní velkou předností Kamagra oral jelly je právě v její konzistenci. Jak už název napovídá, jedná se o želé, které se vyrábí v malých sáčcích a lze ho užívat přímo z nich. To je elegantní řešení, pokud vám dělá polykání tablet problémy, nebo pokud máte pocit, že vám nepříjemná chuť Sildenafilu – hlavní složky lélů na podporu erekce – zůstává dlouho v ústech a na jazyku. Kamagra Oral Jelly 100 mg se totiž vyrábí v nejrůznějších ovocných příchutích, například jahoda, ananas, vanilka, banán, pomeranč, broskev nebo karamel.

Kamagra Oral Jelly:

  • 100mg
Zásilka Za sáček Cena Úspory
10 sáčky Kč 129.27
1,292.66
Koupit
30 sáčky + 6 Bonus sáčky Kč 113.91
3,417.25
Kč 460.73 Koupit

Jak funguje Kamagra Gel a jak dlouho působí

Kamagra Oral Jelly 100 mg obsahuje, podobně jako klasická Kamagra tableta, účinnou látku jménem Sildenafil. Ta působí příznivě na stěny cév a kapilár, které jsou zodpovědné za ztopoření penisu a kvalitu erekce. Sildenafil roztáhne cévy a tím umožní větší průtok krve do penisu, a tedy i kvalitnější a tvrdší erekci, která navíc dlouho vydrží. Jak se používá Kamagra oral jelly je jasné, buď přímo ze sáčku, nebo ho lze rozmíchat ve vodě a vypít. Co je ovšem nejlepší a proč právě konzistence želé – je to proto, že želé se vstřebává přes sliznici v ústní dutině, a účinky sildenafilu a tedy schopnost erekce se dostaví prakticky ihned, většinou už po 10 minutách od užití, což je o mnoho kratší doba, než v případě klasických tablet.

Zkušenosti s Kamagra Oral Jelly 100 mg

Recence Kamagra Oral Jelly 100 mg jsou vesměs pouze pochvalné. Online diskuse jsou plné nadšených uživatelů gelu, většina vyzdvihuje právě možnost výběru nejrůznějších příchutí, takže nemáte pocit, že užíváte lék, ale spíš nějakou příjemně chutnající sladkost, pokaždé jinou. Samozřejmě největším lákadlem je neuvěřitelně rychlý nástup účinků léku, už po deseti minutách se můžete těšit na úžasnou erekci a sexuální zážitky. Doba trvání účinků gelu závisí na mnoha faktorech, jako je věk nebo stupeň erektilní dysfunkce, obvykle se hovoří o 3 – 5 hodinách. Kamagra oral jelly 100 mg je oblíbená také pro rekreační účely i u mužů, kteří problém s erekcí nemají, ale chtějí si užít dlouhotrvající stav vzrušení. Kamagra oral jelly totiž rovněž zkracuje dobu, nutnou k opětovnému dosažení erekce.

Kde koupit Originál Kamagra Gel v České Republice

Kamagra Oral Jelly 100 mg není v České Republice oficiálně povoleným lékem, a tak nejlepší místo pro jeho prodej je online lékárna bez receptu. Kamagra Gel najdete i v kamenných prodejnách ve větších městech jako je Plzeň, Brno, nebo také v Praze. Kamagra originál by měla být opatřena ochrannými prvky, podle kterých poznáte, že se nejedná o falzifikát, jakých běhá na černém trhu opravdu velké množství. Kamagra oral jelly 100 mg originál je ale jen jedna! Mezi ochranné prvky patří razítko nebo hologram farmaceutické firmy, datum výroby a spotřeby produktu a uvedení sériového šísla šarže výrobku.

Jaká je cena Kamagra Oral Jelly 100 mg

Kolik stojí Kamagra Gel se samozřejmě liší, většinou se jedná o částku v řádech stokorun za balení po sedmi kusech. Pokud chcete koupit větší množství, samozřejmě ušetříte. Protože Kamagra gel není hrazen zdravotní pojišťovnou, vždy počítejte s tím, že za něj zaplatíte doplatek.

Vedlejší účinky Kamagra Gel

Jako každý lék i Kamagra oral jelly 100 mg může mít vedlejší účinky. Dostavují se ale jen velmi zřídka a u většiny mužů bývají jen mírné. Nejčastěji k nim dojde v důsledku předávkování – je dobré vědět, že je bezpečné užívat maximálně jeden sáček Kamagra gelu během 24 hodin. Při užití více, než jednoho sáčku se nedostaví silnější nebo delší účinky, riskujete ale, že se dostaví právě ty vedlejší. Mezi ně patří bolest hlavy, bušení srdce, zažívací obtíže nebo problémy s dýcháním. Kamagra oral jelly 100 mg není určena pro ženy a neměli by ji užívat ani chlapci do 18 let. Nedoporučuje se její kombinování s drogami či alkoholem, a s některými léky. Ve vzácných případech může dojít k alergické reakci na některou ze složek želé. Pro podrobnější informace o kontraindikacích si vždy pečlivě přečtěte příbalový leták, nebo se poraďte se svým lékařem či lékárníkem.

Můj účet