Moje Lekarna
Nejlepší Online Lékárna
Český Telefon:
Mezinárodní Telefon:
Váš košík
Kč 0.00

Koupit Originál Levitra 20mg

4.3

Co je to tableta Levitra Originál a jak funguje

Levitra je lék na vyvolání a udržení erekce, který si oblíbili muži z celého světa. Obsahuje účinnou substanci jménem Vardenafil, která zajistí dlouhotrvající a velmi pevnou erekci. V principu funguje ztopoření penisu tak, že se houbovitá tělesa, tvořená drobnými krevními kapilárami, naplní krví a pohlavní úd tak ztvrdne. U některých mužů ale vlivem nedostatečného prokrvení dojde jen k částečné, nebo dokonce žádné erekci.

Levitra Originál:

  • 20mg
Zásilka Za pilulka Cena Úspory
4 pilulky Kč 212.42
849.68
Koupit
12 pilulky + 2 Bonus pilulky Kč 132.00
1,584.04
Kč 965.00 Koupit
24 pilulky + 3 Bonus pilulky Kč 102.70
2,464.90
Kč 2,633.18 Koupit
48 pilulky + 5 Bonus pilulky Kč 88.75
4,259.94
Kč 5,936.22 Koupit
96 pilulky + 5 Bonus pilulky Kč 78.31
7,518.07
Kč 12,874.25 Koupit
120 pilulky + 5 Bonus pilulky Kč 77.92
9,350.75
Kč 16,139.65 Koupit

Vardenafil působí na oběhový systém a dilatuje cévní stěny – tím dojde k prokrvení penisu i u pánů, kteří mají s erekcí vleklé problémy. Levitra originál 20 mg se užívá nanejvýš jednou denně, působit začne už za 40-60 minut od spolknutí. Doba trvání efektu je středně dlouhá. V České Republice je Levitra 20 mg oficiálně povoleným a předepisovaným lékem.

Složení Levitry na podporu erekce

Levitra je lék na podporu erekce, založený na bázi Vardenafilu. Ten poskytuje silný průtok krve penisem a díky tomu přispívá k dosáhnutí erekce a především k jejímu udržení. Jeho velká přednost je, že k erekci dojde pouze po sexuálním dráždění. Kromě toho Levitra bez receptu obsahuje i složky na podpoření potence a chuti na sex, takže zajistí i lepší libido. Po podání Levitry trvá její účinek asi 10 – 12 hodin, podle stupně postižení potížemi s dosažením erekce, a síle léku, který je v nabídce ve formě 10 mg nebo 20 mg. Není ale důvod k panice, erekce netrvá 10 hodin bez přestávky. Levitra je natolik pokroková, že reaguje na podněty úplně přirozeným způsobem, tedy na přímou nebo nepřímou sexuální stimulaci nebo například na představy a vizuální podněty.

Kolik stojí a jak dlouho působí Levitra bez receptu

Velkou předností Levitry bez lékařského předpisu je zajisté její cena, která je poměrně nízká a začíná na několika desítkách korun za jednu tabletu. Nejmenší balení, které se momentálně prodává, obsahuje čtyři tablet Levitry. Pokud se rozhodnete pro větší balení, samozřejmě ušetříte. V České Republice je zatím Levitra dostupná pouze na předpis, ale v internetové lékárně ji seženete snadno I bez nutnosti navštívit lékaře, z čehož má většina mužů, trpících poruchami erekce obavy, protože se za své potíže stydí. Při nákupu si dávejte pozor na podezřele levnou, nebo naopak nesmyslně drahou Levitru Original, většinou se totiž jedná o padělek, kterých se na trhu pohybuje velké množství.

Zkušenosti s 20 mg Levitra a recenze

Levitru Original 20 mg si zamilovalycelé zástupy mužů po celém světě, a je k tomu samozřejmě dobrý důvod. Stačí si přečíst spoustu pochvalných recenzí od nadšených uživatelů. Především vyzdvihují to, že účinky Levitry se dostavují už po necelých 30 minutách, a že dosáhnou opravdu učebnicové erekce. Díky tomu mají znovu možnost užít si neplánovaný, spontánní sex nebo si zpestřit sexuální život tím, že se mohou milovat bez přestávky až 10 nebo 12 hodin. V České Republice je Levitra 20 mg zatím pouze na lékařský recept, ale pokud zájemce trvá na tom, že chce original, není nic snazšího, než zavítat do internetové lékárny a vybrat si. Záleží na tom, k jakému účelu je Levitra zakoupena, a na zdravotním stavu každého muže.

Nákup Levitry bez receptu v České Republice

Levitra 20 mg je zatím v České Republice jen na lékařský předpis, ale nezoufejte, internetové lékárny nabízejí originál Levitru také a na recept se nikdo ptát nebude. Stejně jako předepsaná Levitra vyžaduje doplatek, i Levitra na internetu se prodává za různou cenu. Tablety Levitry lze koupit někdy i v internetovém nebo kamenném sexshopu, kamenné prodejny se nacházejí třeba v Praze a nabízí je i Brno. Pokud si objednáte Levitru přes internet, objednávka vám pohodlně přijde až domů. Kvalitní lékárna nabízí například i vrácení peněz za neotevřené balení, takže si zákazník může rozmyslet ,zda chce lék užít nebo ne, pokud si třeba přečte o nežádoucích účincích. Díky intrnetovým lékárnám online je Levitra dostupná široké veřejnosti a mnoha mužům přinesla vytoužené řešení milostných problémů.

Vedlejší účinky Levitry

Levitra Originál samozřejmě může mít nějaké nežádoucí vedlejší účinky, tak jako všechny dostupné léky. Nicméně nejsou na místě příliš velké obavy, nežádoucí efekt se dostavuje jen zřídka, a zpravidla k němu dochází nezodpovědným chováním pacientů. Levitra se nesmí míchat s alkoholem ani s kofeinovými nápoji, totéž platí o návykových látkách. Je zakázáno užívat více než 1 tabletu denně, a míchat Levitru s jinými prostředky pro vyvolání a udržení erekce, včetně přírodních doplňků stravy. Pokud užíváte nějaké léky, raději Levitru konzultujte s lékařem nebo lékárníkem, než ji začnete užívat.

Můj účet