Moje Lekarna
Nejlepší Online Lékárna
Český Telefon:
Mezinárodní Telefon:
Váš košík
Kč 0.00

O nás

Moje-lekarna.com je certifikovaná internetová lékárna, která nabízí oblíbené léky, léčivé prostředky i přírodní potravinové doplňky. Všechny vaše oblíbené léčivé prostředky a zdravotnické pomůcky si můžete objednat bez receptu, zcela diskrétně, a budou vám doručeny až domů. Nechce se vám k lékaři s nějakým choulostivým problémem, nebo sháníte léky, které ve vaší kamenné lékárně nemají? Pak je naše online lékárna pro vás ideálním řešením! V naší online lékárně prodáváme pouze prověřené medikamenty, které skutečně fungují, nenajdete u nás žádné padělky. Náš tým odborníků dodržuje všechny zákonem nařízené normy pro prodej léčiv online a nakupujeme pouze od prověřených distributorů a farmaceutických firem. Všechny léky jsou opatřeny cenou a fotografií, najdete u nich přesně popsané složení a účinky, a u vybraných přípravků i příbalový leták. Všechno námi nabízené zdravotnické zboží je schváleno jako bezpečné pro prodej v České Republice, takže u nás máte záruku kvality.

Díky tomu, že online lékárna šetří peníze za kamennou provozovnu, si může dovolit nabízet svůj sortiment za velmi příznivou cenu a přitom kvalita zboží zůstává špičková. moje-lekarna.com si zakládá na kvalitní zákaznické podpoře a na přátelském přístupu k zákazníkům včetně konzultací a rad ohledně výběru doporučených léků na konkrétní příznaky nebo nemoci. Nabízíme léky od mnoha firem renomovaných značek z celého světa. Naším cílem je poskytnout všem našim zákazníkům přístup k moderním lékům a přírodním doplňkům, to vše z pohodlí domova. Najdete u nás i léky a doplňky, které se používají především v prevenci, protože věříme, že každý si zaslouží tu nejlepší péči o své zdraví – to nejcennější, co všichni máme.

Online lékárna moje-lekarna.com nabízí ve své kamenné pobočce samozřejmě i léky na lékařský předpis, případně si u nás můžete také vyzvednout léky, objednané online a tím ušetřit za poštovné a balné. Pokud sháníte nějaký lék, který není běžně v distribuci, budeme se ze všech sil snažit ho pro vás opatřit, nebo vymyslet vhodnou náhradu se stejnými či velmi podobnými účinky. Konzultace s naším odborníkem online může proběhnout z pohodlí vašeho domova, aniž byste museli dlouho čekat u lékaře, nebo na citlivé osobní otázky ohledně vašeho zdravotního stavu museli odpovídat ve frontě v lékárně.

Naše online lékárna má oficiální povolení od Státního úřadu pro kontrolu léčiv a je prověřeným online obchodem, který na trhu působí už několik let. Lékárna moje-lekarna.com se může pochlubit tisíci spokojenými zákazníky, jak je ostatně vidět v recenzích jednotlivých výrobků i samotného obchodu. Všem zákazníkům doporučujeme výrobky a spokojenost s objednávkou hodnotit, protože zpětná vazba je pro nás velmi důležitá, abychom mohli naše služby neustále zlepšovat a vyhovět i nejnáročnějším požadavkům zákazníků. V případě jakékoliv nespokojenosti nebo nejasností nás prosím nejprve kontaktujte, aby náš tým mohl záležitost nejprve prošetřit, a nabídnout vám adekvátní řešení nastalé situace. Velmi si vážíme pozitivních ohlasů, protože naše online lékárna pro nás není jen povolání, ale téměř poslání. Stálým, registrovaným pacientům navíc často nabízíme nejrůznější věrnostní programy a bonusy, případně zvýhodněné balíčky za skvělou cenu. U nás se rozhodně vyplatí si již při první objednávce zřídit uživatelský účet – zabere vám to jen několik málo minut.

Online lékárna moje-lekarna.com nepřejímá žádnou zodpovědnost za případné nežádoucí účinky prodávaných léků, které se mohou u zákazníka projevit. Z povahy provozu online e-shopu není možné individuálně, přesně zhodnotit zdravotní stav každého zákazníka a proto je jen na jeho vlastním uvážení a úsudku, zda si objedná některý z námi nabízených produktů. Před užitím jakéhokoliv volně prodejného léčivého přípravku se vždy poraďte se svým ošetřujícím lékařem. Pokud přece jen získáte podezření, že lék má závažné vedlejší účinky, nebo že je s ním cokoli v nepořádku, případně, že není oficiálně registrován pro prodej v České Republice, neprodleně nás prosím kontaktujte, abychom mohli věc začít včas řešit.

Můj účet